Alternate Text

شروع پروژه با پرشیا

شرکت ارتباطات پرشیا با یک دهه تجربه طراحی وب سایت شرکت های دولتی ، خصوصی و فروشگاههای اینترنتی ،آماده اجرای پروژه های شما کاربران محترم می باشد.

به دلیل پیشرفت زبانهای برنامه نویسی ، امروزه سایتها اغلب داینامیک نوشته می شوند و پنل مدیریت دارند تا مدیر سایت بدون نیاز به برنامه نویس ، به راحتی بتواند محتوای وب سایت خود را به روز رسانی نماید.

از این رو در ابتدای کار و بسته به نیاز کارفرما، یک طرح پیشنهادی نمایان گر صفحه اول سایت برای کارفرما ارسال می شود و پس از تایید و دستور کارفرما ، کار شروع به کدنویسی می شود. بعد از اتمام کدینگ کار آپلود شده و مشخصات پنل مدیریت برای کارفرما ارسال می شود.

Alternate Text

سیستم های استفاده شده در پروژه های ما

شرکت ارتباطات پرشیا در پروژه های طراحی وب سایت خود از زبانهای HTML ، CSS ، JavaScript ، JQuery ، ASP .Net MVC استفاده و برای وب سایتهای داینامیک طراحی شده نیز از پایگاه داده SQL Server استفاده می نماید.

این شرکت با در نظر گرفتن افزایش چشمگیر قدرت سیستم های مدیریت محتوا و اهمیت والای این سیستم ها در دنیای وب ، تصمیم به ارائه وب سایت های مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای WordPress گرفت و وب سایت های WordPress خود را برای مشتریان ارائه نمود که می توانید در بخش نمونه کارها ملاحضه نمایید.